- يكشنبه 27 مرداد 1398

  طرح آبرسانی به سرخه 20 میلیارد ریال اعتبار گرفت

  Share/Save/Bookmark

   مدیر آب و فاضلاب شهری سرخه گفت: 20 میلیارد ریال برای تکمیل طرح آبرسانی به سرخه از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری اختصاص یافت.

  مجید فیض روز شنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به اعتبارات تخصیص یافته از ‌محل سفر ریاست جمهوری به استان سمنان در سال 97، افزود: در این سفر 20‌ میلیارد ریال اعتبار برای تامین آب آشامیدنی سرخه اختصاص یافت و مرحله انتخاب پیمانکار برای حفر جاه جدید با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال و همچنین تکمیل مخزن پنج هزار متر مکعبی در حال انجام است.
  وی افزود: در سفر قبلی ریاست جمهوری به استان سمنان، مبلغ 70 میلیارد ریال برای تامین آب آشامیدنی شهرستان سرخه تخصیص یافت و خرید 23 کیلومتر لوله انتقال آب و همچنین ساخت یک باب مخزن ذخیره آب به ظرفیت پنج هزار متر مکعب با استفاده از این اعتبار آغاز شده و امید است تا قبل از تابستان سال 98 تکمیل شود.
  وی گفت: تلاش می شود عملیات حفاری چاه جدید آب آشامیدنی سرخه تا پایان سال جاری اجرایی شود و با تجهیز چاه، در تابستان سال 98 به بهره برداری برسد.
  فیض، به ظرفیت شهرستان سرخه برای توسعه همه جانبه در حوزه صنعت و کشاورزی اشاره کرد و افزود: تامین آب یکی از مولفه های اصلی توسعه و پیشرفت است که امیدواریم با توجه به تاکید رئیس جمهوری مبنی بر تامین آب آشامیدنی سرخه، در آینده شاهد پیشرفت و توسعه همه جانبه این منطقه از استان سمنان باشیم.
  مدیر آب و فاضلاب شهری سرخه با اشاره به برخی برنامه های این ‌شرکت برای بهبود کیفیت آب و خطوط انتقال شبکه آبرسانی، گفت: شست و شوی مخازن آب آشامیدنی، آبرسانی به منطقه کارگاهی و صنف های روستای مومن آباد، اجرای سیاست های پدافند غیرعامل و کنترل بهداشت آب با نصب سامانه های مدرن، تجهیز چاه های آب آشامدینی به کنتور هوشمند، اصلاح شبکه به منظور ارتقاء کیفی و کمی آب و کاهش قطعی آن، بهره گیری از پساب، خرید تجهیزات و راه اندازی میز خدمت از دیگر برنامه های انجام شده و در حال اجراست.
  حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی ریاست جمهوری اسلامی ایران در آذر 97 در سفر به استان سمنان و دیدار با مردم زادگاه خود، از تامین آب آشامیدنی پایدار شهرستان سرخه تا پایان تابستان 1399 خبر داد.

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  فرم تماس

  نام و نام خانوادگی
  ورودی نامعتبر است

  متن پیام
  ورودی نامعتبر است

  کد امنیتی(*)
  کد امنیتی
  ورودی نامعتبر است

  ارسال

  تماس با ما

  سمنان - بلوار 17 شهریور خیابان میرزا کوچک خان جنگلی

  اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان سمنان

  کدپستی : 3519743515

  تلفن :6 الی 33464002-023

  نمابر : 33464500-023

  info[at]seccima.ir

  کليه حقوق اين سايت برای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان محفوظ می باشد.

  طراحی سایت :شرکت مهرارقام رایانه