- يكشنبه 5 خرداد 1398

  واحدهای صنفی متخلف سمنان 25 میلیارد ریال جریمه شدند

  Share/Save/Bookmark

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: واحدهای صنفی متخلف استان از یکم بهمن تا نوزدهم اسفند 97 امسال 25 میلیارد ریال جریمه شدند.

  بهروز اسودی روز دوشنبه در نشست شورای اطلاع رسانی استان سمنان در سالن مدیریت بحران استانداری افزود: در همین مدت 572 تخلف صنفی در استان گزارش شد که از این تعداد 496 مورد به تشکیل پرونده منجر شد.
  وی خاطرنشان کرد: اطلاع رسانی دقیق و بسیار مطلوبی در برگزاری نمایشگاه های بهاره در شهرستان های استان انجام شد و تاکنون استقبال مردم از این نمایشگاه بسیار چشمگیر و مطلوب بوده است.
  اسودی با بیان اینکه مردم بین گرانی و گرانفروشی باید فرق بگذارند، گفت: در بحث گرانی و افزایش قیمت ها کنترل خاصی نمی توان انجام داد اما دولت به شدت با گرانفروشی و افزایش غیرمتعارف قیمت ها برخورد می کند.
  وی اضافه کرد: نظارت بر روند عرضه کالا در بازار سمنان تشدید می شود و در 45 روز گذشته هفت هزار و 723 مورد انواع گشت و اجرای طرح های میدانی برای جلوگیری از گرانفروشی در فروشگاه و اصناف سمنان انجام شد.
  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: نظارت بر نحوه عرضه کالا در نمایشگاه های بهاره در شهرستان های استان در دستور کار است و با برنامه ریزی اصولی تلاش می شود تا کالاها با قیمت واقعی به دست مصرف کننده برسد.

  این نشست که با حضور حبیب الله خجسته پور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان برگزار شد، چند تن از مدیران دستگاه های اجرایی گزارشی درباره آمادگی خدمات رسانی به مسافران نوروزی در استان سمنان ارایه کردند.

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  فرم تماس

  نام و نام خانوادگی
  ورودی نامعتبر است

  متن پیام
  ورودی نامعتبر است

  کد امنیتی(*)
  کد امنیتی
  ورودی نامعتبر است

  ارسال

  تماس با ما

  سمنان - بلوار 17 شهریور خیابان میرزا کوچک خان جنگلی

  اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان سمنان

  کدپستی : 3519743515

  تلفن :6 الی 33464002-023

  نمابر : 33464500-023

  info[at]seccima.ir