- يكشنبه 5 خرداد 1398

  درک مشترک بین دستگاهی شرط توسعه سمنان از مسیر صنعت است

  Share/Save/Bookmark

  رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه بخش صنعت و ایجاد واحدهای تولیدی به منظور ایجاد اشتغال پایدار و رونق اقتصادی استان سمنان به درک مشترک بین دستگاه های اجرایی نیازمند است.

  غلامرضا کاتب : درک مشترک بین دستگاه های اجرایی استان سمنان پیش نیاز هر توسعه ای به ویژه در بخش صنعت است و با پیگیری و هماهنگی می توان تعداد بنگاه های اقتصادی در استان را افزایش داد.
  وی خاطر نشان کرد: افزایش سرمایه گذاری ها در بخش صنعت سمنان نیازمند رفع مشکلات زیرساختی است که با رفع این چالش می توان در شکوفایی اقتصادی استان گام برداشت.
  نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه بخش صنعت سمنان نیازمند دور شدن از تفکر جزیره ای است و با پیگیری های مستمر می توان در کاهش بیکاری در استان اقدام کرد.
  کاتب اضافه کرد: ظرفیت های اقتصادی سمنان بی نظیر است که با رفع مشکلات زیرساختی باید از منابع غنی برای افزایش اشتغال در استان بهره برد.
  وی اضافه کرد: کویر، معادن و عرصه های طبیعی و بخش صنعت ظرفیت های قابل توجه اقتصادی در استان سمنان است که باید از بخش ها برای توسعه و رونق کسب و کار استفاده کرد.
  رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط جنگ اقتصادی برای خنثی سازی تحریم های استکبار جهانی، پشت کار و همدلی دستگاه های اجرایی ضروری است و با بهره گیری اصولی از ظرفیت ها می توان توطئه های آمریکا را خنثی کرد.
  در استان 702 هزار نفری سمنان بیش از 2 هزار واحد صنعتی و تولیدی فعال است، سهم اشتغال بخش صنعت و معدن بیش از 38 درصد، در کشاورزی بیش از 14 درصد و تولید ناخالص این استان با رقمی حدود 18.2 درصد مربوط به بخش کشاورزی و حدود 22 درصد مربوط به بخش صنعت و معدن است.

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  فرم تماس

  نام و نام خانوادگی
  ورودی نامعتبر است

  متن پیام
  ورودی نامعتبر است

  کد امنیتی(*)
  کد امنیتی
  ورودی نامعتبر است

  ارسال

  تماس با ما

  سمنان - بلوار 17 شهریور خیابان میرزا کوچک خان جنگلی

  اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان سمنان

  کدپستی : 3519743515

  تلفن :6 الی 33464002-023

  نمابر : 33464500-023

  info[at]seccima.ir