- دوشنبه 28 مرداد 1398

  مدیرکل استاندارد سمنان: درآمدزایی 50 میلیارد ریالی هدفگذاری شد

  Share/Save/Bookmark

   مدیرکل استاندارد استان سمنان گفت: این اداره کل با بررسی کیفیت و ارزیابی استاندارد ماشین آلات خط تولیدی و کالاهای قابل عرضه در بازار برای سال 98 بیش از 50 میلیارد ریال درآمدزایی هدفگذاری کرد.

  عباس رستمی روز چهارشنبه در گفت : فعالیت اداره کل استاندارد استان سمنان در گمرک برای ارزیابی و بررسی کیفیت مواد اولیه و کالاهای نهایی مستمر است و این روند برای سال 98 ادامه می یابد.
  وی خاطر نشان کرد: 140 نوع کالا وارداتی 80 واحد تولیدی و صنعتی استان سمنان در سال گذشته در زمان تحویل در گمرک استان ارزیابی و کنترل کیفیت شد.
  مدیرکل استاندارد استان سمنان ادامه داد: در صورت بروز هر گونه ایراد کیفی استاندارد از ادامه حمل ،توزیع و یا تولید کالا تا زمان نمونه گیری دقیق جلوگیری می شود.
  رستمی تصریح کرد: کاهش تشریفات گمرکی و کاغذبازی های اداری در راستای حمایت از صنعتگران و تولید کنندگان در دستور کار اداره کل استاندارد استان قرار دارد و واحدهای صنعتی با هم افزایی 2 جانبه و تسریع در ارزیابی کیفیت کالا در کمترین زمان ممکن به توزیع و یا تولید کالا مشغول می شوند.
  وی اضافه کرد: همچنین در بعضی از واحدهای صنعتی بزرگ استان کارکنان استاندارد سمنان به صورت شبانه روزی برای ارزیابی روند تولید کالا در کارخانه ها حضور دارند.
  رستمی ادامه داد: توجه به کیفیت کالا و نظارت دقیق در نحوه تولید در نهایت به رغبت مصرف کنندگان می انجامد و با رویکردهای اصولی می توان بازار فروش گسترده ای برای واحدهای صنعتی استان ایجاد کرد.
  مدیرکل استاندارد استان سمنان گفت: ارزیابی از روند تولید کالا در استان سمنان در سال گذشته چهار مرتبه در سال بود که این روند به منظور ارزیابی کیفیت کالاهای تولید ادامه می یابد.
  هموطنان می توانند برای اطمینان از استانداردبودن کالاهای تولیدی، بارکد زیر علامت استاندارد روی کالا را به شماره 10001517 پیامک کنند و تمام اطلاعات در رابطه با کالا در جواب پیامک اطلاع رسانی می شود.

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  فرم تماس

  نام و نام خانوادگی
  ورودی نامعتبر است

  متن پیام
  ورودی نامعتبر است

  کد امنیتی(*)
  کد امنیتی
  ورودی نامعتبر است

  ارسال

  تماس با ما

  سمنان - بلوار 17 شهریور خیابان میرزا کوچک خان جنگلی

  اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان سمنان

  کدپستی : 3519743515

  تلفن :6 الی 33464002-023

  نمابر : 33464500-023

  info[at]seccima.ir

  کليه حقوق اين سايت برای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان محفوظ می باشد.

  طراحی سایت :شرکت مهرارقام رایانه