- دوشنبه 28 مرداد 1398

  معاون استانداری سمنان: 120 واحد راکد به چرخه تولید بازگشت

  Share/Save/Bookmark

  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان گفت: 120 واحد غیرفعال استان با تزریق نقدینگی و رفع مشکلات بیمه و مالیاتی در سال 97 به چرخه تولید بازگشت.

  حشمت الله عسگری روز چهارشنبه در گفت : در سال 97 دست کم 700 واحد راکد در استان سمنان وجود داشت که از این تعداد با تلاش دستگاه های اجرایی و مدیریت اصولی بیش از 120 واحد به چرخه تولید بازگشت.
  وی خاطر نشان کرد: برگرداندن این تعداد واحد غیرفعال با وجود مشکلات مالی قابل توجه و بدهکاری های مالی، بیمه و مالیاتی کار آسانی نبود اما با تلاش و هماهنگی مسئولان این مهم در استان محقق شد.
  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان ادامه داد: با وجود فشارهای اقتصادی و تحریم، برنامه پیگیری مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی استان و بازگرداندن دیگر واحدهای راکد به چرخه تولید در سال 98 ادامه می یابد.
  عسگری اضافه کرد: دست کم 70 واحد صنعتی و تولیدی استان به دلیل مشکلات مالی و دیرکرد در بازپرداخت تسهیلات گذشته از سوی بانک های عامل تملیک شدند که دولت برای بازگرداندن این واحدها به چرخه تولید با جدیت تلاش می کند.
  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان گفت: استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود در استان برای رونق تولید و کاهش روزافزون آمار بیکاری در سال 98 با تلاش مستمر و همکاری و تعامل دستگاه های اجرایی پیگیری می شود.
   در استان سمنان 2 هزار و 20 واحد صنعتی وجود دارد و سهم اشتغال سمنان در بخش صنعت و معدن بیش از 38 درصد، در کشاورزی بیش از 14 درصد و تولید ناخالص این استان حدود 22 درصد مربوط به بخش صنعت و معدن است.

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  فرم تماس

  نام و نام خانوادگی
  ورودی نامعتبر است

  متن پیام
  ورودی نامعتبر است

  کد امنیتی(*)
  کد امنیتی
  ورودی نامعتبر است

  ارسال

  تماس با ما

  سمنان - بلوار 17 شهریور خیابان میرزا کوچک خان جنگلی

  اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان سمنان

  کدپستی : 3519743515

  تلفن :6 الی 33464002-023

  نمابر : 33464500-023

  info[at]seccima.ir

  کليه حقوق اين سايت برای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان محفوظ می باشد.

  طراحی سایت :شرکت مهرارقام رایانه