- دوشنبه 25 شهريور 1398

  مدیرکل کمیته امداد: ۴۶ میلیارد ریال از سمنان به سیل زدگان کمک شد

  Share/Save/Bookmark

  مدیرکل کمیته امداد استان سمنان گفت: ۴۶ میلیارد و ۱۴۰ میلیون ریال کمک نقدی و غیرنقدی مردم این استان برای هموطنان سیل زده جمع آوری شد.

  مدیرکل کمیته امداد: ۴۶ میلیارد ریال از سمنان به سیل زدگان کمک شد

  سید جواد رضوی روز سه شنبه به خبرنگاران در سمنان اظهارداشت: ۱۴ میلیارد و ۵۴۰ میلیون ریال از این کمک‌ها به صورت نقدی در مراکز نیکوکاری و کمیته امداد استان سمنان جمع‌آوری شد.

  وی با بیان اینکه تاکنون ۱۶ محموله کمک از سوی این نهاد به مناطق سیل‌زده ارسال شد، تصریح کرد: ارزش این محموله‌ها ۳۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال بود.

  مدیرکل کمیته امداد استان سمنان ادامه داد: کمک‌های مردمی در قالب پتو، فرش، اقلام غذایی، آب‌معدنی، انواع لباس کفش، انواع مختلف لوازم زندگی مانند تلویزیون، یخچال و اجاق گاز به مناطق سیل زده ارسال شد.

  وی با اشاره به انعقاد ۲ تفاهم نامه این نهاد با انجمن شرکت‌های مهندسی پزشکی ایران با هدف احداث واحدهای مسکونی برای مددجویان سیل اخیر، خاطرنشان کرد: ساخت ۱۴۴ واحد مسکونی جدید برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد که منازل آنان از سیل اخیر آسیب دیده یا ویران شده است در این تفاهم نامه لحاظ شد.

  مدیرکل کمیته امداد استان سمنان یادآور شد: یک هزار و ۵۲۸ خانوار بر اثر بارش باران و جاری شدن سیل در برخی مناطق مانند کالپوش، حسین‌آباد، امیرآباد، روستای ابر و مجن بسطام، منطقه سرکویر و سایر مناطق مختلف استان سمنان آسیب‌دیدند.

  شهروندان برای کمک به بازسازی مناطق سیل زده می‌توانند کمک‌های نقدی را به شماره حساب ۰۱۰۲۳۱۸۴۶۳۰۰۹ نزد بانک صادرات شعبه الغدیر و یا شماره کارت مجازی ۶۹۸۴-۹۰۱۷-۶۹۱۹-۶۰۳۷ بانک صادرات واریز کنند.

  بیش از ۳۱ هزار نفر معادل حدود چهار درصد از جمعیت ۷۰۲ هزار نفری استان سمنان زیر پوشش کمیته امداد هستند، از این تعداد هشت هزار و ۶۰۰ خانوار در قالب ۱۲ هزار و ۲۰۰ نفر ماهانه از این نهاد مستمری دریافت می‌کنند.

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  فرم تماس

  نام و نام خانوادگی
  ورودی نامعتبر است

  متن پیام
  ورودی نامعتبر است

  کد امنیتی(*)
  کد امنیتی
  ورودی نامعتبر است

  ارسال

  تماس با ما

  سمنان - بلوار 17 شهریور خیابان میرزا کوچک خان جنگلی

  اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان سمنان

  کدپستی : 3519743515

  تلفن :6 الی 33464002-023

  نمابر : 33464500-023

  info[at]seccima.ir

  کليه حقوق اين سايت برای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان محفوظ می باشد.

  طراحی سایت :شرکت مهرارقام رایانه