- سه شنبه 23 مهر 1398

  خبرهای امیدآفرین و موثق در جامعه منتشر شود

  Share/Save/Bookmark

   معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با اشاره به تغییر ذائقه مردم در دریافت خبرها گفت: خبرهای موثق و امیدآفرین با استفاده از ظرفیت‌های مختلف مانند فضای مجازی، مطبوعات و صدا و سیما به مردم اطلاع رسانی شود.

  خبرهای امیدآفرین و موثق در جامعه منتشر شود

  اخبار استان سمنان _ پایگاه خبری اتاق بازرگانی سمنان

  حبیب الله خجسته پور روز سه‌شنبه در نشست شورای اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی استان سمنان در سالن کوثر استانداری ابراز داشت: دشمنان با تبلیغات و سیاه نمایی به دنبال ایجاد فضای یاس و ناامیدی در کشور هستند و تشریح خبرهای موثق برای مردم موجب ناکامی دشمن می‌شود.

  وی با بیان اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی از ظرفیت رسانه بیش از پیش استفاده کنند، ادامه داد: همکاری، تعامل و ارتباط موثر مدیران با رسانه موجب آگاه‌سازی و روشنگری افکار عمومی می‌شود.

  وی تصریح کرد: فضایی که در جهان، منطقه و کشور در حوزه اقتصاد مطرح است و از آن جنگ اقتصادی نام برده می‌شود ضرورت اطلاع‌رسانی و امیدآفرینی در جامعه با تکیه بر خبرهای موثق در زمینه دستاوردهای اقتصادی را دو چندان می‌کند.

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان یادآور شد: معرفی دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موجب امید افزایی در بین مردم و افزایش تلاش و پویایی می‌شود.

  خجسته‌پور خاطرنشان کرد: به منظور اطلاع رسانی و تصمیم گیری در حوزه اقتصاد با توجه به اهمیت موضوع، شورای اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی در کشور به ریاست وزیر کشور و در استان‌ها به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار شکل گرفته است.

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: برای اثربخشی هرچه بیشتر شورای اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی در استان، مدیران دستگاه‌های اجرایی عضو شورا نقطه نظرات اصلاحی خود در بهبود عملکرد این شورا را اعلام کنند.

  در نشست شورای اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی استان سمنان، درباره بهبود عملکرد شورا بحث و تبادل نظر شد.

  استان سمنان ۷۰۲ هزار نفر جمعیت و ۹.۷ میلیون هکتار وسعت دارد و صنعت و گردشگری مهمترین محورهای توسعه برای سال‌های آینده این استان تعیین شده است.

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  فرم تماس

  نام و نام خانوادگی
  ورودی نامعتبر است

  متن پیام
  ورودی نامعتبر است

  کد امنیتی(*)
  کد امنیتی
  ورودی نامعتبر است

  ارسال

  تماس با ما

  سمنان - بلوار 17 شهریور خیابان میرزا کوچک خان جنگلی

  اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان سمنان

  کدپستی : 3519743515

  تلفن :6 الی 33464002-023

  نمابر : 33464500-023

  info[at]seccima.ir

  کليه حقوق اين سايت برای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان محفوظ می باشد.

  طراحی سایت :شرکت مهرارقام رایانه