- پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398

  ظرفیت های اقتصادی شهرستان مهدیشهر نیازمند معرفی است

  Share/Save/Bookmark

  فرماندار مهدیشهر گفت: ظرفیت های اقتصادی این شهرستان برای افزایش اشتغال و توسعه کسب وکار در منطقه نیازمند معرفی و برگزاری همایش های ملی است.

  حسن ارگی روز یکشنبه افزود: با رایزنی های انجام شده با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای برگزاری 2 همایش ملی در شهرستان مهدیشهر برنامه ریزی شده است.
  وی خاطرنشان کرد: جشنواره های ملی ایل سنگسری و شهمیرزاد شهر نمونه گردشگری از برنامه های مهم برای معرفی ظرفیت های اقتصادی شهرستان مهدیشهر به فعالان اقتصادی است.
  فرماندار مهدیشهر ادامه داد: رایزنی برگزاری زمان دقیق این همایش ها، چگونگی همکاری سازمان های مردم نهاد و تامین اعتبار در حال انجام است.
  ارگی تصریح کرد: شهرستان مهدیشهر باوجود برخورداری از ظرفیت های مهم طبیعی و تاریخی اما در اجرای طرح های سرمایه گذاری برای بسیاری ازفعالان اقتصادی ناشناخته است.
  ارگی اضافه کرد: در کنار توجه به زیرساخت ها برای جذب سرمایه گذار باید ظرفیت های گردشگری، صنعتی این منطقه از کشور به فعالان اقتصادی معرفی شود.
  فرماندار مهدیشهر گفت: ظرفیت های اقتصادی این شهرستان برای جذب گردشگر در دولت های گذشته مغفول بود که دولت تدبیر و امید با ساخت چندین هتل و اقامتگاه بوم گردی و رونق کسب وکار در این مناطق دستاورد ممتازی داشته است.
  شهرستان مهدیشهر بیش از 50 هزار نفر جمعیت دارد.

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  فرم تماس

  بدون عنوان

  تماس با ما

  سمنان - بلوار 17 شهریور خیابان میرزا کوچک خان جنگلی

  اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان سمنان

  کدپستی : 3519743515

  تلفن :6 الی 33464002-023

  نمابر : 33464500-023

  info[at]seccima.ir