- يكشنبه 5 خرداد 1398

  رییس اتاق بازرگانی سمنان در نشست خیرین اشتغال مطرح کرد : توسعه صنعت گردشگری باید اولویت سرمایه گذاران باشد

  Share/Save/Bookmark

  به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی سمنان دومین نشست خیرین اشتغال در محل سالن اجتماعات این اتاق برگزار گردید.

  علی اصغر جمعه ای رییس اتاق سمنان ایجاد تشکل ها با محوریت مسئولیت اجتماعی را هدفمند خواند و اظهار داشت : در حال حاضر پراکندگی اطلاعات مدد جویان در کمیته امداد و بهزیستی وجود دارد.
  رییس اتاق سمنان ادامه داد : با توجه به اینکه بخش خودکفایی و مشارکت در کمیته امداد وجود دارد و با توجه به اینکه زیر ساخت های مرتبط در کمیته امداد استانها موجود است پیشنهاد میشود ، دفاتر خیرین اشتغال در محل ادارات کمیته امدا مستقر بشوند.  
  جمعه ای توجه به توانمندی اقتصادی منطقه قابل سرمایه  گذاری را مهم برشمرد و خاطر نشان کرد : روستاها و مناطق استان پتانسیل خاص خود را دارند.
   جمعه ای اضافه کرد : توجه به استعداد تاریخی و جغرافیایی  مناطق می تواند تولید ثروت را برای مردم منطقه را به همراه داشته باشد.
  وی توجه به صنعت گردشگری در این مناطق را مهم برشمرد و گفت : توسعه صنعت گردشگری  با محوریت بوم گردی ، صنایع دستی، ترویج آداب  و رسوم می تواند در جذب گردشگر مفید باشد
  رییس اتاق سمنان از حاجی عبدالوهاب مشاورمعاون اشتغال کمیته امداد کشور درخواست نمود : از توانمندی های معاونت اجتماعی استانداری ها در ایجاد مراکز خیرین اشتغال استفاده لازم را ببرند .
  در ادامه این نشست حاجی عبدالوهاب مشاور معاون اشتغال کمیته امداد اظهار داشت : هدف از تاسیس مجمع خیرین اشتغال توسعه مهارت و اشتغال در مناطق محروم و مستعد می باشد.
  وی ادامه داد : برنامه ریزی های منسجمی صورت پذیرفته تا مددجویان تحت آموزش های خاص قرار بگیرند و بتوانند  بعد از کسب این آموزشها خدمت رسانی مناسب داشته باشند
  طبق ماده 8 اساسنامه اهداف مجمع خیرین اشتغال  اینگونه تبیین شده است  :: مجمع خیـّرین کارآفرین کشور" در راستای توسعه و ترویج فرهنگ مشارکت مردمی، کاهش پایدار فقر و افزایش ثـروت ملی از طریق کارآفـرینی و تنوع بخشیدن به منابع درآمدی آحاد مردم طبق اصل ۴۴ قانون اساسی همچنین ترویج فرهنگ کارآفرینی و اشتغال‌زایی و ترویج شعار جهانی: کارآفرینی، موتور توسعه کشورها با اهداف ذیل تشکیل گردیده است.
  در ادامه این نشست بررسی اساسنامه خیرین اشتغال استان مورد بررسی حاضرین قرار گرفت .

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  فرم تماس

  نام و نام خانوادگی
  ورودی نامعتبر است

  متن پیام
  ورودی نامعتبر است

  کد امنیتی(*)
  کد امنیتی
  ورودی نامعتبر است

  ارسال

  تماس با ما

  سمنان - بلوار 17 شهریور خیابان میرزا کوچک خان جنگلی

  اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان سمنان

  کدپستی : 3519743515

  تلفن :6 الی 33464002-023

  نمابر : 33464500-023

  info[at]seccima.ir