- يكشنبه 5 خرداد 1398

  حضور هبات تجاری بابل عراق در استان سمنان

  Share/Save/Bookmark

  اعضای هیات تجاری استان بابل عراق در معیت معاون اجرایی این استان نشست مشترکی تجاری در محل شرکت آریا تراسفو برگزار نمودند.

  به گزارش روابط عمومی پایگاه خبری اتاق بازرگانی سمنان؛
  علی اصغر جمعه ای رییس اتاق در این نشست گفت: پتانسیل های استان سمنان در بخش صنایع، معادن و کشاورزی بسیار مطلوب می باشد. وی ادامه داد: در سال 2003 پرتکل همکاری اتاق، سمنان و اتاق حله منعقد شده است و این آمادگی وجود دارد تا  سطح مبادلات فی مابین را دو برابر کنیم.
  جمعه ای تصریح کرد : در این تفاهم نامه اتاق ها موظف شدند تجار و  شرکت های توانمند را معرفی نمایند، بدیمنظور اتاق سمنان دراین سالها سطح مفاد این تفاهم نامه را اجرا نمود ولی به علت تغییر حاکمیت در عراق بخش از این پرتکل ناقص اجرا شد.
  جمعه ای اضافه کرد : باید بخشی از این تفاهم نامه اصلاح بشود تا ضمانت اجرایی آن کارآمدتر باشد.
  معماری مدیر عامل شرکت آریا ترانسفو و عضو هیات نمایندگان اتاق سمنان در این نشست تجاری گفت: مجموعه آریا ترانسفو توانسته در این سالها کارمدتر  و در بین رقبا بهترین باشد.
  وی ادمه داد: پرسنل این مجموعه از برترین های کشور می،باشد و هدفی جز ارتقا و کیفیت تولید ندارند.
  آشناگر استاندار سمنان اتاق بازرگانی،سمنان را یکی از اتاق های کارمد خواند و بیان داشت: ظرفیت های استان بسیار بالاست این توانمندی های می تواند مسیر توسعه را ارتقا ببخشد
  سالم صالح مهدی المساوی نماینده شهر حله گفت: این سفر ادامه سفرهای پیشین بود، بدین خاطر تصمیم داریم این دو استان را در روابط تجاری توسعه بدهیم
  سالم صالح ادامه داد: استان بابل از نظر کشاورزی در عراق منحصر بفرد است چون آب کشاورزی ما از فرات تامین میشود
  وی شرکت های صنعتی در بابل و حله را رو به توسعه خواندو گفت : هر گونه روابط تجاری بین استان سمنان و استان بابل منعقد بشود سطح پوششی گسترده فی مابین شش استان همسایه بابل را به همراه خواهد داشت
  سالم صالح پیشنهاد کمیسیونهای مشترک تجاری را بین دو استان ارایه داد و اظهار داشت: این کمیسونها می توانند تجارت را تخصصی راهبری نمایند.
  وی صنعت گردشگری استان بابل را توانمند خواند و.گفت: این آمادگی وجود دارد تا سطح صنعت توریسم فی مابین این دو استان گسترش یابد.
  در ادامه حسن مندیل معاون اجرایی استان بابل از هیات تجاری استان سمنان درخواست کرد نشست تجاری در استان بابل داشته باشند  و اظهار امیدواری کرد تا این هیات تجاری هر چه سریعتر به بابل سفر نمایند.

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  فرم تماس

  نام و نام خانوادگی
  ورودی نامعتبر است

  متن پیام
  ورودی نامعتبر است

  کد امنیتی(*)
  کد امنیتی
  ورودی نامعتبر است

  ارسال

  تماس با ما

  سمنان - بلوار 17 شهریور خیابان میرزا کوچک خان جنگلی

  اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان سمنان

  کدپستی : 3519743515

  تلفن :6 الی 33464002-023

  نمابر : 33464500-023

  info[at]seccima.ir