- يكشنبه 26 خرداد 1398

  افتتاح کلینیک صنعت پلیمر در دانشگاه اصفهان

  به نقل از بازنيوز، اولین کلینیک صنعت پلیمر در استان اصفهان با هدف حل مشکلات صنایع پلیمری و ارائه خدمات مشاوره ای، پژوهشی و آموزشی در حوزه صنایع پلیمر استان اصفهان، با حضور رييس كميسيون بهبود فضاي و كسب و كار اتاق بازرگاني اصفهان ،معاون پژوهش و فناوری دانشگاه اصفهان، رئیس دانشکده فنی و مهندسی، مدیر ارتباط با صنعت و جامعه، مدیر گروه پژوهشی پلیمر و سایر مدیران پژوهشی دانشگاه و مدیران ارشد انجمن صنایع پلاستیک و پلیمر استان اصفهان، افتتاح شد.
  تفاهم نامه همکاری بین انجمن صنایع پلاستیک و پلیمر استان اصفهان به نمایندگی مرتضی بیشه رئیس این انجمن و دانشگاه اصفهان به نمایندگی دکتر امیر رحیمی معاون پژوهش و فناوری، منعقد و امضا شد.
  رحیمی با ارائه گزارشی از پتانسیل پژوهشی دانشگاه اصفهان گفت: این دانشگاه در حال حاضر با ۱۳ دانشکده، ۱۵ هزار دانشجو و ۶۶۰ عضو هیئت علمی به عنوان یکی از مهم ترین دانشگاه های جامع کشور در حال فعالیت است.
  وی در ادامه ضمن قدردانی از اعضای هیئت علمی جوان و روزآمد دانشکده های فنی و مهندسی، کامپیوتر، عمران و حمل و نقل، علوم و شیمی، افزود: بیش از 95 درصد از بروندادهایی که دانشگاه اصفهان را جز ۱۳ دانشگاه برتر کشور قرارداده، تلاش های علمی اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشکده های مذکور است.
  رحیمی در ادامه از تغییر سیاست های دانشگاه و حرکت به سمت پژوهش سیستماتیک، ابراز خرسندی کرد و از نگاه فعلی صنعت، که گام برداشتن در راستای فناوری روزآمد و تحقیقات تضمینی است تقدیر کرد.
  درادامه، امیر حسین نوارچیان استاد گروه مهندسی شیمی و مدیر گروه پژوهشی پلیمر دانشگاه اصفهان نیز هدف از افتتاح کلینیک صنعت پلیمر کشور در دانشگاه را استفاده از متخصصان دانشگاهی به عنوان بازوی تحقیق و توسعه (R&D)صنایع کوچک و متوسط (SME) استان دانست و گفت: این کلینیک با الگوبرداری از کلینیک های پزشکی به درمان صنعت پلیمر استان در دانشگاه اصفهان می پردازد.
  بدین منظور با حمایت دکتر احمدی کیا رئیس دانشکده مهندسی دانشگاه اصفهان مکانی به طور ویژه به این کلینیک اختصاص یافته تا صنعت‌گران بتوانند برای حل مشکلات صنعت خود به این محل مراجعه کنند.
  در ادامه، دکتر زمانی مدیر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه نیز ضمن تاکید بر تعامل هرچه بیشتر دانشگاه و صنایع به معرفی تخصص های متنوع و پتانسیل های موجود دردانشگاه پرداخت و استفاده از متخصصان دانشگاهی را در حل مشکلات صنعت و جامعه موثر دانست.
  ارتقای سطوح فناوری‌های موجود درصنعت پلیمر، ارتقای توانمندی‌های علمی و دانش کارکنان صنعت پلیمر، فعال سازی نظام آموزش و تحقیق و توسعه در صنعت پلیمر، حل مسائل و مشکلات فنی و تخصصی بنگاه‌های اقتصادی صنعت پلیمر استان، افزایش توان و مهارت های عملی دانش آموختگان رشته پلیمر برای جذب در صنعت، از اهداف تفاهم نامه مذکور بود که دکتررحیمی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه اصفهان و مهندس مرتضی بیشه رئیس انجمن صنایع پلاستیک و پلیمر استان اصفهان امضا و بر همکاری متقابل تاکید کردند.

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  فرم تماس

  نام و نام خانوادگی
  ورودی نامعتبر است

  متن پیام
  ورودی نامعتبر است

  کد امنیتی(*)
  کد امنیتی
  ورودی نامعتبر است

  ارسال

  تماس با ما

  سمنان - بلوار 17 شهریور خیابان میرزا کوچک خان جنگلی

  اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان سمنان

  کدپستی : 3519743515

  تلفن :6 الی 33464002-023

  نمابر : 33464500-023

  info[at]seccima.ir

  کليه حقوق اين سايت برای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان محفوظ می باشد.

  طراحی سایت :شرکت مهرارقام رایانه