- چهارشنبه 9 مهر 1399

  هدف حمایت از واحدهای تولیدی تثبیت و ایجاد اشتغال است

  Share/Save/Bookmark

  معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان گفت: هدفگذاری اصلی از برنامه‌های خرد و کلان حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی در قالب رونق تولید، مقابله با بیکاری و ایجاد و تثبیت اشتغال در استان است.

  اخبار استان سمنان _ پایگاه خبری اتاق بازرگانی سمنان

  حشمت الله عسگری روز سه‌شنبه در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان در سالن مدیریت بحران استانداری افزود: حمایت دولت از واحدهای صنعتی و تولیدی استان سمنان برای مقابله با فشارهای خارجی و تحریم مطلوب ارزیابی می شود.

  وی خاطر نشان کرد: مسئولان نسبت به رفع مشکلات واحدهای تولیدی استان سمنان دغدغه دارند و برای توسعه اقتصادی مشکلات صنعتگران به صورت موردی و کلی بررسی می شود.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان اضافه کرد: کاهش نرخ بیکاری از برنامه‌های مهم و اولویت‌دار در استان سمنان است که با وجود فشارهای خارجی برای تحقق برنامه‌های دولت برای ایجاد اشتغال پایدار تلاش می‌شود.

  عسگری تصریح کرد: بازدید میدانی از واحدهای صنعتی و تولیدی استان به منظور بررسی مشکلات تولیدکنندگان در دستور کار است و با حمایت از بخش صنعت و تولید می توان توسعه اقتصادی به ارمغان آورد.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان گفت: دولت با تدوین آیین‌نامه و اتخاذ راهکارهای اصولی در راستای توسعه اقتصادی در تلاش است و مسئولان با عزمی راسخ برای اجرای این قوانین اقدام کنند.

  در نشست کارگروه تسهیل و رونق تولید این هفته، مشکلات بانکی ، تامین اجتماعی و زیربنایی و مالیاتی چهار واحد تولیدی و خدماتی استان سمنان بررسی شد.

  استان سمنان حدود ۲ هزار و ۱۰ پروانه بهره برداری واحدهای تولیدی و صنعتی دارد، سهم اشتغال سمنان در بخش صنعت و معدن بیش از ۳۸ درصد و سهم بخش صنعت و معدن از تولید ناخالص استان حدود ۲۲ درصد است.

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  فرم تماس

  ورودی نامعتبر است

  ورودی نامعتبر است

  کد امنیتی
  ورودی نامعتبر است

  تماس با ما

  سمنان - بلوار 17 شهریور خیابان میرزا کوچک خان جنگلی

  اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان سمنان

  کدپستی : 3519743515

  تلفن :6 الی 33464002-023

  نمابر : 33464500-023

  info[at]seccima.ir

  کليه حقوق اين سايت برای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان محفوظ می باشد.