- شنبه 16 آذر 1398

  ارائه خدمات و پشتیبانی شرکتهای اتریشی به کارخانجات ایرانی

  Share/Save/Bookmark

   عضو هیات نمایندگان اتاق سمنان در نشست مشترک با سفیر اتریش مطرح کرد : ارائه خدمات و پشتیبانی شرکتهای اتریشی به کارخانجات ایرانی

   به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی سمنان سفیر اتریش همراه با رایزن  اقتصادی این کشور از شرکت آریا ترانسفو  بازدید به عمل آوردند

  فرج الله معماری رئیس هیات مدیره شرکت آریا ترانسفو و عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ، صنایع معادن و کشاورزی سمنان در این نشست  گفت : پرسنل شرکت آریا ترانسفو یک خانواده هزار نفری هستند که یک هدف مشترک دارند

  وی خطاب به اشتفان شُلتس سفیر اتریش در ایران‌ گفت : شما در نشست اقتصادی گفتید تحریم ها همانند بلاهای طبیعی هستند و این نکته را متذکر شدید که مردم و دولت اتریش در حادثه زمین لرزه سال گذشته کرمانشاه و حوادث سیل اخیردر کنار مردم ایران بودند ، حال وقت این رسیده که دولت اتریش در برابر تحریم های ظالمانه یار و یاور ملت ایران باشند.

  عضو هیات نمایندگان اتاق سمنان تصریح کرد : شرکت های توانمند ایران در دور اول تحریم ها متولد در دور دوم تحریم بزرگ و در دور سوم تحریم ها زندگی می کنند .

  وی از سفیر اتریش درخواست کرد : به جای انتقال کارخانه ها و یا سرمایه گذاری مشترک بدنبال ارائه ارائه خدمات  فنی و مهندسی شرکت های بزرگ در ایران باشید.

  اشتفان شُلتس سفیر اتریش در این نشست تجاری گفت : به خاطر خصوصیات ویژه استان سمنان این پیشنهاد را به صاحبان کسب کار اتریش می دهم که به فاصله کمتر از سه ساعت  از پایتخت به استان سمنان سفر نمایند چون در این استان صنعت قدرتمندی واقع شده است.

  وی ادامه داد : 3 اکتبر روز ایران در اتاق  اقتصاد اتریش است  بدین منظوراز فعالین  اقتصادی ایران دعوت به عمل می آید که در این نشست حضور بهمرسانند.

  سفیر اتریش گفت : وجه تمایز مبنا  و پایه اقتصاد استان سمنان بر دوش بخش خصوصی است ، این مزیت را حتما به بازرگانان و صنعتگران اتریشی انتقال خواهم داد.

  وی پیشنهاد همکاری ایران و اتریش را در بازار ثالث ارائه کرد و خاطر نشان کرد : تکنولوژی اتریشی و توان صنعتی و اقتصادی ایران در بازارهای آفریقا می توانند بازارهای جدیدی را برای دو کشور ترسیم نماید

  در ادامه این نشست راهبردهای همکاری دو جانبه مورد نقد و بررسی قرار گرفت

   

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  فرم تماس

  نام و نام خانوادگی
  ورودی نامعتبر است

  متن پیام
  ورودی نامعتبر است

  کد امنیتی(*)
  کد امنیتی
  ورودی نامعتبر است

  ارسال

  تماس با ما

  سمنان - بلوار 17 شهریور خیابان میرزا کوچک خان جنگلی

  اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان سمنان

  کدپستی : 3519743515

  تلفن :6 الی 33464002-023

  نمابر : 33464500-023

  info[at]seccima.ir

  کليه حقوق اين سايت برای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان محفوظ می باشد.

  طراحی سایت :شرکت مهرارقام رایانه