- سه شنبه 27 مهر 1400

  علی اصغر جمعه ای رئیس اتاق بازرگانی سمنان در نشست مشترک با رئیس قوه قضائیه اعلام کرد مشاوره و کارشناسی تشکل های اقتصادی در پرونده های تخصصی قضایی

  Share/Save/Bookmark

   

    

  علی اصغر جمعه ای رئیس اتاق بازرگانی سمنان در نشست مشترک با رئیس قوه قضائیه اعلام کرد  

  مشاوره و کارشناسی تشکل های اقتصادی در پرونده های تخصصی قضایی

  به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی سمنان اعضای هیات رئیسه اتاق ایران به همراهی جمعی از فعالین اقتصادی در نشست مشترک با حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضائیه نشست مشترک برگزار نمودند  

  حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضائیه در این نشست گفت :  مالکیت خصوصی قطعاً از نظر شرع، قانون اساسی و مسئولان عالی نظام کاملاً محترم است، اما در تحصیل مال باید همه روابط شرعی و قانونی رعایت شده باشد و اموال از طریق صحیح و قانونی بدست آمده باشد و اگر غیر از این باشد برخورد متفاوت خواهد بود.

  رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه در همه کار‌ها باید قانون مبنا قرار گیرد، متذکر شد: هر جا خلاء قانون وجود داشت باید قانون وضع شود و ایرادات و اشکالات قانون نیز باید برطرف گردد؛ اما اگر قانونی وجود دارد عدم التزام به آن ناپسند است.

  حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای تصریح کرد: همه ما تلاش می‌کنیم تا کشوری قوی و مستقل داشته باشیم و مردم عزیز آبرومند و در رفاه باشند و عدالت در همه ابعاد و حوزه‌ها برقرار باشد.

  وی همچنین تأکید کرد: همه ما باید اعمال خود را محاسبه کنیم تا اگر اشکال و ایرادی در کارمان وجود دارد برطرف نماییم و نباید از انتقادات درست دیگران ناراحت شویم.

  علی اصغر جمعه‌ای» رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان  سمنان ضمن تقدیر از پیگیری‌های رئیس قوه قضاییه در زمینه رسیدگی به موضوعات و چالش‌های مربوط به کارشناسی در پرونده‌ها، گفت: اتاق بازرگانی دارای تشکل‌های کارشناسی حرفه‌ای است و این آمادگی وجود دارد که بدون دریافت هیچ وجهی، به قضات کشور مشاوره ارائه دهد.

  در این نشست کارشناسی فعالین اقتصادی نقطه نظرات خود را به رئیس قوه قضا اعلام نمودند مواردی همانند نقش قوه قضائیه در توسعه اقتصادی ، فساد زدایی ، ایجاد کمیته‌ای با مشارکت فعالان اقتصادی و اتاق بازرگانی در دستگاه قضا، حضور تاثیر گذار نمایندگان قوه قضائیه در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی ،  ایجاد کارگروه ویژه‌ قضایی و تجاری و نقش حمایتی دادگاه از داوری و حفظ نهاد مستقل داوری، در این جلسه مورد بحث و تبادل قرار گرفت

   

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  فرم تماس

  ورودی نامعتبر است

  ورودی نامعتبر است

  کد امنیتی
  ورودی نامعتبر است

  تماس با ما

  سمنان - میدان امام حسین ( ع ) - بلوار 15 خرداد 

  ساختمان اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی سمنان 

  کدپستی : 3518994970

  تلفن :6 الی 33464002-023
                  023-31651000

  نمابر : 33464500-023

  info[at]seccima.ir

  کليه حقوق اين سايت برای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان محفوظ می باشد.