- يكشنبه 24 آذر 1398

  دیدار مدیر کل اقتصادی کردستان با رئیس دادگستری و مدیر کل کمیته امداد استان

  مدیر کل امور اقتصادی و دارایی کردستان در جلسه با مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت در بحث های اقتصادی مهم ترین عامل همراهی مردم است.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی کردستان، در این جلسه محمد عظیم ملک با بیان اینکه در ماموریت کمیته امداد حضرت امداد امام (ره) برای بسط عدالت وکمک به نیازمندان، اگر همراهی مردم باشد، اثر بخشی وکارایی بیشتر می شود، گفت: لازمه این همراهی، اعتماد مردم است که باید تقویت شود.
  وی افزود در بحث تحریم ها مهم تر از عامل اقتصادی، عامل روانی است که باعث افزایش تقاضا و تشدید کننده تحریم ها است که همراهی و اعتماد مردم می تواند این جنگ روانی را خنثی کند.
  در ادامه این جلسه، مدیر کل کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) در کردستان گفت: یکی از اولویت های راهبردی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ه) مشارکت مردمی و همراهی مردم است که امید است همیشه همراه ما باشند.
  این گزارش حاکی است، همچنین، مدیر کل امور اقتصادی ودارایی کردستان در دیدار رئیس کل دادگستری استان، با تبریک انتصاب شایسته وی گفت: از خداوند متعال آرزوی موفقیت وخدمت به مردم عزیز استان کردستان برای جنابعالی و مجموعه همراه تان را دارم.
  محمد عظیم ملک گفت: وظایف ذیحسابان دستگاه های اجرایی و دادگستری در یک نقطه مشترک است و آن بعد نظارتی براجرای قوانین و مقررات است.
  وی افزود: خدارا شکر که در این چند سال که در پست های مختلف اداره کل از سطوح مختلف کارشناسی و مدیریتی خدمت کرده ام تخلفی از قوانین و مقرات توسط ذیحسابان استان مشاهده نکرده ام که این امر مایه مباهات است و باید قدر آن را دانست.
  در این دیدار رئیس کل دادگستری استان کردستان برای ذیحساب جدید اداره کل دادگستری استان و همچنین مجموعه اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان آرزوی موفقیت کرد.
  محمدرضا مترقب افزود: ذیحساب در دادگستری اداره کل استان به طور یقین دغدغه کمتری در ارتباط با اجرای قوانین و مقررات دارد.

   

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  فرم تماس

  نام و نام خانوادگی
  ورودی نامعتبر است

  متن پیام
  ورودی نامعتبر است

  کد امنیتی(*)
  کد امنیتی
  ورودی نامعتبر است

  ارسال

  تماس با ما

  سمنان - بلوار 17 شهریور خیابان میرزا کوچک خان جنگلی

  اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان سمنان

  کدپستی : 3519743515

  تلفن :6 الی 33464002-023

  نمابر : 33464500-023

  info[at]seccima.ir

  کليه حقوق اين سايت برای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان محفوظ می باشد.

  طراحی سایت :شرکت مهرارقام رایانه