- سه شنبه 8 مهر 1399

  همایش بررسی راه‌های توسعه روابط تجاری-اقتصادی ایران و هند

  Share/Save/Bookmark

   اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، همایش «بررسی راه‌های توسعه روابط تجاری-اقتصادی ایران و هند» را برگزار می‌کند. این همایش که  با هدف بررسی ظرفیت‌ها و مسیرهای توسعه روابط تجاری-اقتصادی و راهکارهای رفع مسایل و مشکلات تجاری موجود میان این دو شریک مهم اقتصادی و تجاری، یعنی ایران و هند، برگزار می‌شود، میزبان سفیر و اعضای سفارت هند در تهران، نماینده یوکوبانک و همچنین مقاماتی از وزارت امور خارجه، نظام بانکی کشور، سازمان توسعه تجارت، نمایندگان بخش خصوصی و تعدادی از فعالان تجاری و اقتصادی کشور خواهد بود.

  اتاق بازرگانی تهران در ماه‌های گذشته، همایش‌های مشابهی را به منظور توسعه مناسبات و بررسی زمینه‌های همکاری با کشورهایی چون پاکستان و ارمنستان با حضور جمعی مقاماتی از دو کشور و فعالان اقتصادی برگزار کرده است.

  به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، همایش «بررسی راه‌های توسعه روابط تجاری-اقتصادی ایران و هند» روز دوشنبه 28 بهمن ماه از ساعت 9:30 تا 12:30 در سالن همایش‌های ساختمان اصلی اتاق تهران برپا خواهد بود. اعضای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران و اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور و نمایندگان تشکل‌های اقتصادی می‌توانند با انجام ثبت‌نام به منظور اعلام حضور، در این همایش شرکت کنند و علاوه بر طرح مشکلات خود، از تجربیات و اظهارنظرهای سایرین نیز بهره‌برداری کنند.

   علاقمندان به حضور در این همایش در صورت نیاز به دریافت اطلاعات تکمیلی، می‌توانند با واحد امور بین‌الملل اتاق بازرگانی تهران به شماره 88719011 تماس بگیرند.

  لینک ثبت‌نام

   

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  فرم تماس

  ورودی نامعتبر است

  ورودی نامعتبر است

  کد امنیتی
  ورودی نامعتبر است

  تماس با ما

  سمنان - بلوار 17 شهریور خیابان میرزا کوچک خان جنگلی

  اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان سمنان

  کدپستی : 3519743515

  تلفن :6 الی 33464002-023

  نمابر : 33464500-023

  info[at]seccima.ir

  کليه حقوق اين سايت برای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان محفوظ می باشد.