- دوشنبه 7 مهر 1399

  ‍ در دیدار معاونین بیمارستان امام حسین شاهرود با ریاست اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی سمنان مطرح شد

  Share/Save/Bookmark

  تقدیر و تشکر ریاست و کارکنان بیمارستان امام حسین ( ع ) از اتاق بازرگانی و بخش خصوصی در راستای کمک رسانی و تامین تجهیزات و اقلام پزشکی .
  در این دیدار دکتر ابراهیمیان معاون توسعه پشتیببانی بیمارستان امام حسین ضمن تجلیل از کمکهای بی دریغ بخش خصوصی و همراهی مجدانه اتاق بازرگانی در طول دوران کرونا عنوان کرد : کرونا یک بیماری هزار چهره است که هنوز بسیاری از وجوهش برای کادر پزشکی مشخص نیست ، هرچند که ما از پزشکانی حاذق و خبره در این استان بهره می بریم اما هر لحظه باید منتظر غافلگیری از سوی این ویروس باشیم .
  وی اضافه کرد : برای شناخت کامل این ویروس و روشهای مقابله با آن هنوز راه زیادی پیش رو داریم که در این راه به کمک و همراهی همه افراد جامعه نیازمندیم .
  در ادامه این نشست مهندس عباسی مدیر پشتیبانی بیمارستان با برشمردن تلاشهای بی شمار دولت و بخش خصوصی گفت : ما همچنان در تامین ملزومات اولیه دچار مشکل هستیم .
  در این دیدار ریاست اتاق بازرگانی ضمن خوش آمدگویی نهایت سپاس و تشکر خود را از کادر پزشکی ، درمان ، پرستاری و نیز کلیه عوامل و دست اندرکاران بیمارستانها اعلام داشت و کفت : ما به تاسی از پیامبر عظیم الشانمان انسانیت انسانها مقدم بر قومیت و مذهب و اندیشه است و مسئولیت اجتماعی خود را بر مبنای همین قرار داده ایم .
  خط کشی های قومی و قبیله ای در کمک به همنوعان با مکتب و تمدن ما سازگار نیست از این رو اتاق بازرگانی و بخش خصوصی در این دوران با تمام توان و همت یاریگر کادر پزشکی و درمان سراسر استان بوده است .
  در پایان آقای جمعه ای تاکید کرد : سلام و تشکر مرا به همه عزیزان خصوصا پیشتازان این جبهه عظیم و همچنین تمام کسانی که در پشت صحنه تلاش می کنند برسانید .

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  فرم تماس

  ورودی نامعتبر است

  ورودی نامعتبر است

  کد امنیتی
  ورودی نامعتبر است

  تماس با ما

  سمنان - بلوار 17 شهریور خیابان میرزا کوچک خان جنگلی

  اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان سمنان

  کدپستی : 3519743515

  تلفن :6 الی 33464002-023

  نمابر : 33464500-023

  info[at]seccima.ir

  کليه حقوق اين سايت برای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان محفوظ می باشد.