- سه شنبه 11 آذر 1399

  کسب رتبه چهارم استان سمنان در پایش کسب کار ملی

   

  در پنچاه چهارمین نشست شوراگفتگوی دولت و بخش خصوصی استان سمنان مطرح شد : کسب رتبه چهارم استان سمنان در پایش کسب کار ملی

   به گزارش روابط عمومی اتاق ، بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی سمنان پنچاه و چهارمین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در محل  سالن اجتماعات این اتاق برگزار گردید.

  علی اصغر جمعه ای در این نشست گفت : صنعتگران و تولیدکنندگان با وجود مشکلات اقتصادی و تحریم در یکسال گذشته در مسیر  رونق تولید گام برداشتند .

  وی ادامه داد : دغدغه های صنعتگران و تولیدکنندگان استان با همکاری و تلاش مستمر دولت و بخش خصوصی قابل حل است ،

  رئیس اتاق سمنان از فعالان اقتصادی  درخواست نمود :  برای گره گشایی مشکلات  بخش تولید  و صنعت پیشنهادهای عملیاتی خود را به اتاق بازرگانی استان اعلام نمایند .

  دبیر شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان سمنان  ادامه داد : در آخرین پایش کسب کار استان سمنان رتبه چهارم  پایش کسب کار را در سطح کشور کسب نموده است

  وی معتقد است رفع موانع کسب کار و تسهیل گری امورات  تولید،  مهمترین مولفه ای است که در پایش کسب کار باید مورد توجه قرار بگیرد.

  جمعه ای از مدیران بخش دولتی درخواست نمود تا برداشت های سلیقه ای در قوانین و دستورالعمل ها را به حداقل برسانند.

  رئیس اتاق در بخش دیگری از سخنان خود گفت : فعالان اقتصادی استان همانند دیگر اقشار جامعه برای حضور پرشوردر انتخابات مجلس شورای اسلامی آمادگی کامل داشته و حضور پرنشاطی را پای صندوق رای برگزار می نمایند   

  در ادامه علیرضا آشناگر استاندار سمنان گفت : براساس شاخص و آمارهای کشوری، دستگاه‌های اجرایی استان در مسیر خدمت‌رسانی مطلوب به صنعتگران و فعالان اقتصادی استان در حرکت هستند.

  وی خاطر نشان کرد: تبیین گفتگوی دولت و بخش خصوصی با برگزاری نشست‌های از این دست، باهدف گره گشایی از مشکلات بخش تولید در استان سمنان روند مثبتی دارد.

  استاندار سمنان با بیان اینکه، در ارزیابی عملکرد برگزاری نشست دولت و بخش خصوصی ، استان سمنان رتبه خوبی در کشور دارد، گفت: براساس شاخص ها، دولت به معنای واقعی در استان در کنار صنعتگران است.

  آشناگر خاطر نشان کرد: رتبه دوم استان سمنان در جشنواره شهید رجایی در جلب رضایتمندی اقشار مردم نشان از تلاش دولت برای تسهیل روند اداری برای رونق تولید در استان است.

  استاندار سمنان تصریح کرد: صدور‌مجوزهای سرمایه گذاری در استان سمنان تسهیل شده و بسیاری‌ از موانع تولید در یکسال گذشته با تلاش مدیران از بین رفته است.

  استاندار سمنان با بیان اینکه، فرایند استعلام‌های کاغذی برای اعطای مجوزهای سرمایه گذاری برچیده می‌شود، گفت: کارشناسان در این بخش در حال تدوین نرم افزارهایی برای ایجاد استعلام‌های الکترونیکی هستند.

  آشناگر گفت: در یک سال گذشته تحول چشم‌گیری در بخش گمرک استان سمنان ایجاد شده است و با تخلف‌های حوزه صادرات و واردات کالا به‌صورت‌جدی برخورد می شود.

  استاندار سمنان گفت: با تسهیل روند اداری ، رغبت فعالان اقتصادی برای سرمایه‌گذاری‌های جدید در استان افزایش یافته است.

  آشناگر گفت: صنعتگران در کنار توجه به تولید ؛ تکلیف اجتماعی هم دارند و فعالان اقتصادی نقش غیرقابل انکاری در افزایش شور انتخاباتی می توانند داشته باشند.استاندار سمنان گفت: از تمامی صنعتگران، تولیدکنندگان، معدنکاران، اصناف و... برای حضور پرشور و حداکثری در انتخابات دعوت می‌نمایم.

   

   

   

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  اتاق بازرگانی سمنان

  فرم تماس

  ورودی نامعتبر است

  ورودی نامعتبر است

  کد امنیتی
  ورودی نامعتبر است

  تماس با ما

  سمنان - میدان امام حسین ( ع ) - بلوار 15 خرداد 

  ساختمان اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی سمنان 

  کدپستی : 3518994970

  تلفن :6 الی 33464002-023
                  023-31651000

  نمابر : 33464500-023

  info[at]seccima.ir

  کليه حقوق اين سايت برای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان محفوظ می باشد.