×
امروز شنبه 01 اردیبهشت 1403 شمسی - Apr 20 2024 میلادی
پایگاه خبری

محمد اسماعیل قدس نشان امین الضرب گرفت

هشتمین دوره جشنواره کارآفرینی امین‌الضرب در ۱۴۰ سالگی تاسیس اتاق تهران به عنوان دیرپاترین نهاد بخش خصوصی کشور برگزار شد و اعضای هیئت داوران این دوره شامل ۲۲ نفر از پیشکسوتان صنعت، فعالان تشکلی، عده ای از برگزیدگان دوره‌های گذشته امین‌الضرب، مدیران باسابقه صنعت و تجارت و نمایندگان بخش خصوصی در اتاق تهران برترین‌ها را انتخاب کردند.

 

بر اساس این گزارش؛ تعداد کارآفرینان ثبت‌نامی برای رقابت از طریق سایت اتاق تهران ۱۰۰ نفر و تعداد کارآفرینان معرفی شده به هیئت داوران از سوی تشکل‌های بخش خصوصی ۶۲۰ نفر بودند که تعداد کل پرونده‌های داوری شده به ۷۲۰ پرونده رسید و داوری اولیه با ۱۰ شاخص در حوزه‌های صنعت، تجارت، بانک و بیمه، حمل‌ونقل، استارت‌آپی(نوآفرین)، خدمات، اقتصاددانان، پژوهشگران و پیشکسوتان انجام شد.

 

در مرحله اول از ۷۲۰ پرونده، ۱۰۰ پرونده، در مرحله دوم ۵۰ پرونده با بالاترین امتیاز و در مرحله نهایی ۹ نفر به عنوان چهره‌های برگزیده انتخاب شدند.

 

از این ۹ نفر، ۳ نفر برنده تندیس امین‌الضرب (دو کارآفرین برتر و یک مدیر باسابقه اقتصادی)، ۵ نفر صنعتگر و کارآفرین و پیشکسوت برنده لوح و نشان امین‌الضرب و یک اقتصاددان هم به دلیل پاسداشت فعالیت در حوزه آموزش و سیاستگذاری اقتصادی وترویج اقتصاد آزاد رقابتی برنده نشان امین‌الضرب شدند.

محمد اسماعیل قدس نشان امین الضرب گرفت

محمد اسماعیل قدس رئیس هیات مدیره هلدینگ افق دلپذیر به عنوان کارآفرین برتر صنعت غذا موفق به دریافت لوح و نشان امین الضرب شد.

 

اسامی برگزیدگان هشتمین جشنواره کارآفرینی

تعداد کارآفرینان ثبت‌نامی برای رقابت از طریق سایت اتاق تهران ۱۰۰ نفر و تعداد کارآفرینان معرفی شده به هیئت داوران از سوی تشکل‌های بخش خصوصی ۶۲۰ نفر بودند که تعداد کل پرونده‌های داوری شده به ۷۲۰ پرونده رسید و داوری اولیه با ۱۰ شاخص در حوزه‌های صنعت، تجارت، بانک و بیمه، حمل‌ونقل، استارت‌آپی(نوآفرین)، خدمات، اقتصاددانان، پژوهشگران و پیشکسوتان انجام شد.

اسامی برندگان:

مسعود صرامی،  بنیانگذار شهرک سلامت و سیتی سنتر اصفهان

هایده شیرزادی، موسس و مدیرعامل شرکت بازیافت مواد و تولید کود آلی کرمانشاه

محمد اسماعیل قدس، رییس هیئت مدیره شرکت کدبانو (دلپذیر) و پخش پگاه

سید محمد موسوی گروه بهداشتی فیروز

رسول بیوک، مسئول کارخانه شکلات‌سازی آیدین

مجید راهب، بنیان‌گذار گروه صنعتی راهب

فریدون مهبودی، پدر بیوتکنولوژی دارویی و کارآفرین برتر

مسعود خوانساری، رئیس سابق اتاق تهران و بنیان موسسه امین الضرب

از این ۸ نفر، ۳ نفر برنده تندیس امین‌الضرب (دو کارآفرین برتر و یک مدیر باسابقه اقتصادی) و ۵ نفر صنعتگر و کارآفرین و پیشکسوت برنده لوح و نشان امین‌الضرب شدند.

همچنین مسعود نیلی اقتصاددان برجسته و استاد بازنشسته دانشکده مدیریت و اقتصاد شریف به دلیل فعالیت در حوزه آموزش و سیاستگذاری اقتصادی و ترویج اقتصاد آزاد رقابتی برنده نشان امین‌الضرب شد.